fbpx

 

 

 

Szukasz kopiarkę do biura?


Jeśli szukasz kopiarkę do biura, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Od początku nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki, drukarki, faksy, niszczarki oraz cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne.  Naszym Klientom proponujemy najnowsze rozwiązania techniki biurowej markowego producenta: Konica Minolta

Konica Minolta - znana z produkcji oszczędnych urządzeń, oferuje pełną gamę kserokopiarek cyfrowych, począwszy od małych systemów biurowych, do dużych modeli produkcyjnych. Wysokiej klasy modele są w stanie drukować do 105 kopii/minutę, a większość modeli średnionakładowych oferuje od 20 do 60 kopii/min.

W naszej ofercie znajdują się kserokopiarki nowe i kserokopiarki używane wraz z dodatkowym wyposażeniem, akcesoria, tonery, cartridge, materiały eksploatacyjne i części zamienne. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo lubuskie.

Na sprzedawany przez nas sprzęt udzielamy pisemnej gwarancji.Dla Klientów, którzy pragną z góry określić koszty kopiowania w firmie, proponujemy unikalną formę: dzierżawa kopiarek i drukarek sieciowych rozliczana od ilości wykonanych kopii lub wydruków.Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę w tym: fachowe doradztwo podczas dokonywania zakupu kserokopiarek i drukarek, obsługę po sprzedaży obejmującą dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie obsługi oraz profesjonalną opiekę serwisową dostosowaną do Państwa potrzeb.Tonery są niezbędnym elementem każdej kserokopiarki czy drukarki laserowej. Aby urządzenie pracowało poprawnie zaleca się stosowanie tonera tej marki co marka urządzenia. Jak wszystkim wiadomo oryginalne tonery są droższe od tonerów alternatywnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tonery oryginalne Develop, Konica Minolta, ale też sprawdzone tonery alternatywne, które są objęte gwarancją producenta. Nasze tonery zamienniki mają taką samą jakość wydruku i wydajność jak tonery oryginalne. Zajmujemy się również regeneracją tonerów do popularnych marek np. Hp, Samsung.

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę niszczarek renomowanej niemieckiej firmy  HSM. Zgodnie z ustawodawstwem dotyczącym ochrony danych osobowych przedsiębiorstwa są zobowiązane do niszczenia dokumentów, które są poufne. Jednak nawet w biurze domowym niszczarka dokumentów stanowi doskonałą inwestycję w bezpieczeństwo!
W palecie produktów HSM znajdą Państwo niszczarki biurowe odpowiednie zarówno dla biur tradycyjnych i domowych, jak i dla działów informatycznych, a także niszczarki przemysłowe.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (ciasteczka)  zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.