BIZHUB C 203/253 kolorowe centrum komunikacji

KONICA MINOLTA BIZHUB C203/253

Wydajność w komunikacji biurowej jest tym czynnikiem, który decyduje o wykonywaniu zadań bez zamieszania i opóźnień. Najważniejsza jest produktywność, ale równie ważne jest utrzymywanie niskich kosztów i możliwość wykonywania ważniejszych zadań niż drukowanie lub kopiowanie.
W modelach bizhub C203 i bizhub C253 Konica Minolta prezentuje dwa wysoce modularne, kolorowe i czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne, dla obciążonych pracą grup roboczych i działów.

Obydwa urządzenia łatwo przystosować do zaspokojenia wszelkich potrzeb, specyficznych dla każdego nowoczesnego biura. Oferując indywidualne połączenia innowacyjnej technologii, wszechstronnej funkcjonalności i bogactwa zaawansowanych zastosowań, bizhub C203 i bizhub C253 mogą być dostosowane do większości rozwiązań związanych z komunikacją, jakich może wymagać obciążony pracą zespół lub grupa robocza.

Przy takiej wszechstronności, elastyczności i wydajności, nadzwyczaj konkurencyjne koszty wydruku w urządzeniach bizhub C203/C253 mogą być niespodzianką ? ale bez wątpienia będzie ona z radością przyjęta przez każdy zespół, grupę roboczą lub biuro, oczekujące ekonomicznego funkcjonowania!

Krótka specyfikacja

Prędkość kopiowania A4: 25 str./min.
Pojemność podajników papieru: Standard: 1150 arkuszy - Maks: 3650 arkuszy
Gramatura papieru: 64-271 g/m2
Pojemność wyjścia: Do 1200 arkuszy
Wykańczanie dokumentów (z opcjami): Offset, grupowanie, sortowanie, zszywanie, dziurkowanie, składanie w środku, broszura.

Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (ciasteczka)  zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.